Chata

LUANA gastro s.r.o.

Nabízíme možnost kvalitního závodního stravování od firmy LUANA gastro s.r.o., která se nachází v objektu akciové společnosti Pars nova (bývalé ŽOS) na Žerotínově ulici v Šumperku a pro oblast Zábřeh z kuchyně bývalé firmy ZEPO Postřelmov.

O kolektivu

Naše zaměstnance jsme vybrali proto, že mají svou práci rádi a jejich největší odměnou je spokojený strávník. Kolektiv je doplněn učni-kuchaři SOU Rýmařov se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Větší část zaměstnanců pracuje u firmy více jak deset roků, což jim dalo bohaté zkušenosti v oblasti gastronomie.

Naše nabídka

Naše firma nabízí našim strávníkům mimo standardních receptur další velké množství nových pokrmů nejen našich, ale i světových kuchyní. Jsou mezi nimi pokrmy z vepřového a hovězího masa, králíků, kuřat, krůt, rybího filé, žraloka, zvěřiny a produktů zdravé výživy/sojové maso, maso Tomi, Tofu zeleninové saláty. To vše za výborné ceny. Provozujeme jak závodní, tak restaurační stravování.

Novinka:

Denně čerstvá zachlazená vakuovaná jídla dle výběru z jídelního lístku se zárukou 5-20 dnů.

Naši odběratelé:

Mezi naše odběratele patří firmy jako např. a.s. Pars nova, DOLS, HEDVA, METRA, ŠPVS, SHM, BPS Industrial,OSSZ, Policie ČR, Karzit, Osapo,  ŠPVS, SHM, Pivot,, Správa silnic a mnoho dalších firem.

Skladba menu:

Oběd se skládá z polévky, hlavního jídla s přílohou a nápoje. Výběr hlavního chodu je zpravidla z pěti druhů jídel. Strávníci, kteří docházejí do naší jídelny si mohou za doplatek dokoupit minutkové jídlo "gastro".

Služby:

Naše firma zajišťuje i dopravu, popřípadě výdej jídel u odběratele nebo další dohodnuté služby pouze za vstupní náklady. Do nabídky také patří možný pronájem kuchyní a následný provoz závodního stravování v prostorách zákazníků.

Pořádáme rauty, rodinné oslavy, svatby, firemní akce, ubytovací služby, akce s pojízdným občerstvením ...

Kontakt:

V případě zájmu nás kontaktujte na adrese LUANA gastro s.r.o., Žerotínova 56, 787 01 Šumperk, telefon 583 365 528 nebo 608 830 174.

Naše krédo:

Uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Mlčůch Miroslav - jednatel společnosti 

Rezervace

Při konání rodinných a svatebních oslav nebo jiných firemních srazů či prezentací, je možno poskytnout ubytování zdarma. Pro bližší informace o této mimořádné nabídce nás můžete kontaktovat:
Tel.:      583 237 152
Mobil:    775 048 119
Fax:      583 237 152, 583 365 528
luana.gastro.sumperk@tiscali.cz

VYPLNIT FORMULÁŘ >

Místa v okolí

Skřítek (2km) - křižovatka turistických 
běžeckých tratí

Rudoltice (2km) - rybolov - rybářská bašta 

Rabštejn (4km) - zřícenina hradu 

Dlouhé stráně (6km) - přehrada - přečerpávací elektrárna 

Velké Losiny (7km) - zámek, ruční výroba papíru, termální koupaliště, lázně 

Loučná / Přemyslov (8km) - lyžařské středisko 

Rapotín (9km) - ZOO park 

Vodopády Bílé Opavy (9km)

Praděd (9km) - nejvyšší hora Jeseníků 

Šumperk (10km) - Aqua Park, vodní nádrž Krásné 

Červenohorské sedlo (11km) - lyžařské středisko 

Úsov (28km) - zámek 

Javoříčko (35km) - jeskyně 

Bouzov (40km) - hrad